Gizlilik

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için önemlidir. Web sayfamızdan kitap ödemesi yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Yapımız içersinde sadece sizin ödeme esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız bilgiler ve mail adresleriniz sadece gerekli görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçmek için kullanıcılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği, sitesinden kitap ödemesi yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.

Go Daddy sertifikalı Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısını kullanmaktadır. Ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Go Daddy tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde ödeme tamamlanır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.