TROD Kurslar English

UROK 2016 Davet


Değerli Meslektaşlarım;

Bu yıl 12.’sini düzenleyeceğimiz ulusal kongremizde sizlerle birlikte olmak istiyoruz. Kongreler günlük mesleki hayatta kullandığımız bilgilerin yenilendiği, yeniliklerin sunulduğu ve en önemlisi tüm disiplinimizle ilgili üyelerimizin tanıştığı, dertleştiği büyük aile toplantılarımızdır. Kongremizi bu yıl Dernek Yönetim Kurulu adına İç Anadolu Bölgesi’ndeki farklı illerden ve merkezlerden temsilcilerin oluşturduğu kurul düzenlemektedir. Diğer kongrelerimizden farklı olarak bu yılki kongremizin Düzenleme ve Bilimsel Kurulu’nda bir Medikal Fizikçi üyemiz bulunmaktadır.

Antalya’da 20 – 24 Nisan 2016’da gerçekleştireceğimiz kongremize sizlerin daha aktif katılımınızı sağlamak için uğraş veriyor ve sizlerden de bu konuda destek bekliyoruz. Kongrelerin en önemli bölümlerinden biri de Türkiye’de yapılan çalışmaların sunulması ve tartışılmasıdır. Son yıllarda genç araştırmacıların kongrelere katılımlarında maddi güçlükler olmasını göz önünde tutarak sözel sunum yapmaya hak kazanmış genç doktor ve medikal fizik uzmanlarına kongre katılımı için destek vermeyi planladık. Sınırlı sayıda da olsa bu katkının motivasyonu arttıracağını ümit ediyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu ve Bilimsel Kurul üyeleri sizlere daha iyi bir kongre düzenlemek için yoğun bir uğraş içindeler.

İki yılda bir düzenlediğimiz, birlikte olduğumuz, bilgilerimizi tazelediğimiz, tartıştığımız, hasret giderdiğimiz büyük aile toplantımıza hepinizi bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımla,
12. UROK Düzenleme Kurulu Adına
Dr. Serdar ÖZKÖK
Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği Başkanı

Site Haritası | Yardım ve Servis | Kanuni Uyarı | Asistan Karnesi
© Tüm hakları Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği'ne aittir, izinsiz alıntı yapılamaz.