Çalışma Grupları TROD Kurslar English

Rare Cancer Network; 2. Uluslararası Toplantısını 17-18 Nisan 2015 Tarihinde İstanbul'da Gerçekleştirecektir.


 Değerli Meslektaşlarım,

"Rare Cancer Network" (RCN)   uzun yıllardır nadir tümörler üzerinde çok merkezli çalışmalar yapan ve halen başkanlığını Prof. Dr. Mahmut Özşahinin yaptığı  bir gruptur. (www.rarecancer.net) . Bugüne kadar yapılan yayınlarda ülkemizden bir çok meslektaşımız sorumlu araştırıcı olarak yer almış, ayrıca bir çok çalışmaya da hasta vermiştir. 

2014 yılında  Nisan 2014'te Fransa-Nice kentinde ilk toplantısını yapmış ve bu toplantıların her yıl yapılması benimsenmiştir. Toplantıya 40 yakın meslektaşımız katılmıştır. Toplantılara katılım ücretsiz olup, katılımcılar toplantıya kendi olanakları ile katılmaktadır. Nice'de  2.  RCN toplantısının 17-18 Nisan 2015 tarihinde Istanbul'da yapılması uygun görülmüştür.

 

Bu toplantının ana konusunu "Ekstranodal lenfomaların tedavisinde güncel durum"  ve “Yeni proje önerileri” oluşturacaktır. Özellikle proje önerisi olan ve yayın yapmak isteyen genç öğretim üyelerinin toplantıya  katılımı yararlı olacaktır. Nadir tümörler hakkında araştırma yapmak isteyen meslektaşlarımız için çok faydalı bir toplantı olacağı kanatindeyiz.

Toplantı salonu "Acıbadem Maslak Hastanesi-B4 Toplantı Salonu" olarak belirlenmiştir. Bilimsel program ektedir. Toplantıya katılım ÜCRETSİZ olup kayıt yaptırılması gereklidir.

 

 

Saygılarımızla,

 

Prof. Dr. Enis Özyar

Toplantı Başkanı

enis.ozyar@acibadem.com.tr

 

 

Doç. Dr. Banu Atalar

Toplantı Bilimsel Sekreteri

banu.atalar@acibadem.com.tr

           

 

Ekli dosyayı görüntülemek için tıklayınız.

Ekli dosyayı görüntülemek için tıklayınız.

Site Haritası | Yardım ve Servis | Kanuni Uyarı | Asistan Karnesi
© Tüm hakları Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği'ne aittir, izinsiz alıntı yapılamaz.

AstraZeneca'nın koşulsuz eğitim desteğiyle hazırlanmıştır.