Çalışma Grupları TROD Kurslar English

Çalışma Grubu Üyeliği


Degerli Üyemiz,

Bilindiği üzere Derneğimizin Çalışma Grupları Yürütme Kurulları ve Başkanları 2011 Mayıs ayında belirlenmiş ve 2 yıllık görev sürelerini 31 Mayıs 2013 tarihi itibariyle doldurmuş bulunmaktadırlar. Kendi konularında emek vermiş olan tüm meslektaşlarımıza tekrar teşekkür ederiz.
Çalışma Grupları Yönergesi gereği Haziran 2013 tarihinde görevini dolduran Çalışma Grubu Başkanları ve Yürütme Kurulu Üyelerinin yeniden seçilmesi gerekmektedir. Bu amaçla web sitemiz üzerinden yeni çalışma grupları ve bu grupların yürütme kurulları ile başkanlarının seçimi yapılacaktır. Haziran başında yapılması gereken bu seçim, web sayfamızın yenilenmesiyle çakıştığından, 5 günlük bir gecikmeyle yapılabilecektir.
Yürütme Kurulları ve Başkanlarının belirlenebilmesinden önce, çalışma gruplarında derneğimize yeni katılan üyelerimizin de yer alabilmesi ve yürütme kurulu ve başkanlarını belirleyebilmeleri amacıyla, bugün başlayacak üye grup tercihlerinin (ilgi duyduğunuz üç çalışma grubunu önem sırasına göre  işaretleyerek)  10 Haziran 2013 tarihine kadar sürdürülmesi ve yeni kurul ve başkanlarının seçimini ise hemen ardından yapılması düşünülmektedir.
Üyelerin çalışma gruplarına tercih yapabilmeleri için ;

http://www.trod.org.tr/content.php?id=86

Üyelerimizin Çalışma Grubu tercihleri işlemi 10 Haziran 2013 saat 17:00’de sona erecektir.
Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.
Saygılarımızla,

TROD Yönetim Kurulu
Site Haritası | Yardım ve Servis | Kanuni Uyarı | Asistan Karnesi
© Tüm hakları Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği'ne aittir, izinsiz alıntı yapılamaz.

AstraZeneca'nın koşulsuz eğitim desteğiyle hazırlanmıştır.