TROD Kurslar English

IAEA Kursu Duyurusu


Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Teknik İşbirliği Programında yürütülmekte olan RER6036 kodlu "Improving Radiotherapy Practices for Advanced Radiotherapy Technologies Including Quality Assurance and Quality Control" projesi kapsamında 22 Şubat-5 Mart 2021 tarihlerinde "ESTRO  Training on Evidence based radiation oncology" başlıklı online çevrimiçi / görüntülü uzaktan eğitim kursu düzenlenecektir. 
 
Söz konusu etkinliğe başvurmak isteyen kişilerin resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi, elektronik doldurulmuş UAEA formu ile birlikte Kurumumuza mümkün olan en kısa zamanda ya da en geç  29 Aralık 2020 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvuru formunda EVT2006016 kodlu referansın ve proje kodunun yazılması zorunludur. 

Kurumumuza başvuracak adayların ayrıca (Kurumumuza resmi başvuruya ilaveten) elektronik olarak IAEA Technical Cooperation Department’s InTouchplus sistemi üzerinden de mutlaka başvuruda bulunmaları gerekmektedir. 

Başvuru için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 

https://www.taek.gov.tr/tr/duyurular/uluslararasi-etkinlikler/2555-uaea-rer6036-evt2006016-virtual-event-estro-training-on-evidence-based-radiation-oncology-22-subat-5-mart-2021-b.html 

 

Ekli dosyayı görüntülemek için tıklayınız.

Site Haritası | Yardım ve Servis | Kanuni Uyarı | Asistan Karnesi
© Tüm hakları Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği'ne aittir, izinsiz alıntı yapılamaz.